Konzultace, poradenství, propojování klientů, projektů a služeb.

Svět financí je komplikovaný a dokáže překvapit. Je plný osob, služeb, projektů a investic, kterým je lepší se vyhnout. Věříme, že Vám dokážeme správně poradit a inspirovat Vás. Vyhledáváme zajímavé projekty, vybíráme pro Vás cesty a možnosti k pohodlnějšímu a úspěšnému životu.

01

Ekonomické, finanční a investiční konzultace

Probereme spolu Vaše záměry v oblasti osobních financí či podnikatelských aktivit, prodiskutujeme možnosti, zformulujeme je do srozumitelné podoby pro partnery a finanční instituce.

02

Výběr vhodných správců finančních aktiv v ČR z bankovních i nebankovních subjektů

Zkušenost z několika bankovních institucí s mezinárodním dosahem nám umožňuje výbornou orientaci na poli správců aktiv včetně nebankovních subjektů. Pokud se rozhodujete, komu svěřit peníze z prodeje firmy či majetku, nedělejte to intuitivně a poraďte se. I když se domníváte, že všichni dělají správu aktiv stejně, není tomu tak. Na základě Vašeho mandátu vyjednáme nejlepší možné podmínky.

Pro lepší orientaci v oblasti privátního bankovnictví jsme vytvořili nový web “Průvodce světem privátního bankovnictví a Wealth Managementu”.

03

Investiční audit, dlouhodobá strategie rozložení rodinných aktiv

Pokud delší dobu investujete a rozkládáte rizika na množství správců a produktů, časem se Vám stane, že se Vám bude kumulovat riziko a přesahovat únosný rámec. Nezávislý pohled odstraní slepotu, která se po čase dostaví téměř každému včetně profesionálů. Investiční audit pomůže eliminovat rizika, zlepší výnos a zpřehlední investiční portfolio.

04

Projekty z oblasti realitního trhu

Realitní trh je velice obsáhlý a často i nepřehledný. Hledáme realitní projekty, které jsou srozumitelné a transparentní se zajímavým poměrem mezi výnosem a rizikem. Realitní investice nesmí chybět v portfoliu každého klienta, historie potvrzuje jejich stabilitu oproti jiným typů aktiv.

05

Projekty z oblasti alternativních investic

Investoři se soustředí na hlavní třídy aktiv jako akcie a dluhopisy, finanční trh však nabízí výrazně větší množství tříd a podtříd aktiv. Alternativní investice přinášejí odlišné chování těchto aktiv za standardních i nestandardních situací oproti akciím a dluhopisům a tím i stabilnější chování celkového finančního majetku klienta.

06

Projekty z oblasti startupů

Investice do startupů představuje kombinaci vysokého výnosu a vysokého rizika. Stejně jako ve světě je i v české kotlině množství vynalézavých lidí s projekty, které mají obrovský globální potenciál. Chytré projekty s globálním potenciálem ale  nedostatkem kapitálu vyhledáváme pro naše investory.

07

Strukturování majetku pro snadnější mezigenerační předávání majetku

Potřebujete zastřešit svoje aktivity a majetek, aby se nestalo, že se jednou dočkáte, že pracně vybudované firmy s Vaším odchodem z aktivního života postupně odumírají a rodina se nemůže shodnout na základních principech řízení firem a rozdělení majetku. Vhodným strukturováním můžete nastavit rámec a pravidla  a do budoucna usnadnit sobě a rodině život.

08

Služby Family Office

Chcete využít standardy švýcarského bankovnictví, stabilního právního prostředí nebo možnosti strukturování majetku pod jiným legislativním rámcem. Služba Family Office se o Vás postará komplexně včetně daní, účetnictví, pojištění, právních služeb a dalších služeb.

09

Projektové snižování nákladů firem

Skoro každá firma má rezervy v nákladech, někdy bývají poměrně výrazné. V případě středně velkých firem, které nemají vlastní mechanizmy  na snižování nákladů, můžeme pomoci. Naši partneři se této oblasti úspěšně věnují již 25 let.

10

Financování projektů a firem

Potřebujete financovat realitní nebo firemní projekt, změnit strukturu financování, zlevnit financování. Narážíte na nepochopení v bankách a nevíte si s tím rady. Přeložíme Vaše záměry do formátu srozumitelného pro banky, připravíme podnikatelský a finanční plán a povedeme jednání s bankami. Vybereme a zajistíme kvalitního hypotečního poradce právě pro Vás.